Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een bloem heet soms cyclaam Hallo daar. U kijkt nu naar de achterkant van mijn bundel. Een goed begin. Het boekje is nu nog dicht. Vandaar dichtbundel. Maak het eens open, lees een gedi... »
Dirk Dit boek gaat over Dirk. Dirk was bepaald geen open deur, maar wel een goede vriend van me. Helaas is hij al overleden. Dit boek gaat ook over al die andere... »
Harre Dunn-Key, politie Amsterdam Harre Dunn-Key is rechercheur bij de politie in Amsterdam. Hij doet de dingen op zijn manier en werkt samen met een kleine groep collega's. Ze werken aan een... »
Wegwijzers in de mist Dit is mijn zoveelste boek. Ik blijf het proberen. Als je maar lang genoeg volhoudt dan wordt het op een gegeven moment wel wat. Ik woon nu in Ederveen. Miss... »
Boek 17 Dit boek, Boek 17, is mijn tweede boek. Het is een goed boek en het staat vol met allerlei zaken die u een dieper inzicht in het leven verschaffen. Tenzij di... »
Elektromagnetisme trouwens Deze gedichtenbundel gaat over ons leven. Over de ondiepe kuilen en de schier onneembare bergpassen. Bla bla bla.Eigenlijk gaat het gewoon over de wijze waar... »
Hotel Loco Dit boekje leest als een scheurkalender zonder perforaties. U moogt er wat mij betreft elke dag een bladzijde uitscheuren. Let wel op, u bent dan ook het ver... »
En het antwoord is nee En Het Antwoord Is Nee is een heel erg ontzettend vreselijk leuk boekje over JA zeggen tegen de positieve dingen van het leven, zoals Toyota's, Jezus, Bob Dy... »
Ik ben de naam van deze bundel vergeten Ik ben de naam van deze bundel vergeten. Dit is echt zo. Iemand zei op een dag iets moois en ik dacht: 'wat een schitterende titel voor een dichtbundel'. Ik ... »
Pico en Bello zeggen bau bau Dit boek bevat ongeveer 365 verhaaltjes. Ongeveer eentje voor ongeveer elke dag van het jaar. Zie het als een scheurloze scheurkalender. In dit boek bemoei i... »