Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dieper buigen Niet alleen het begin moet goed zijn, Gods kerk moet ook volharden, de goede strijd strijden, in Christus blijven, in kennis toenemen en bedenken de dingen d... »
Onuitsprekelijke vreugde Ongelofelijk hoe blij mensen kunnen zijn met onbenullige dingen – een doelpunt, een paar dagen vrij. Voor verreweg de meesten zijn er mooiere dingen dan de... »
Tijdgeest Ongelofelijk hoe onze (westerse) wereld veranderd is. Onze ouders en grootouders komen uit een ander tijdperk!Ouders begrijpen hun kinderen vaak niet meer. N... »
Vast geloven Een dagboek voor jong en oud, bedoeld om te helpen bij het lezen van de Bijbel. De auteur wil niet meer dan Gods Woord laten doorklinken. In de hoop dat de l... »
Onze trouwdag Aspecten van de aardse bruiloft worden in dit boekje vergeleken met de hemelse. Het gaat natuurlijk over de bruidegom en de bruid die elkaar hun ja-woord gev... »
Gewapend Het is oorlog. Of we het willen geloven of niet - de vijand slaat ook bij ons toe en niemand is zeker van zijn leven. Het hele leven is een strijd. Een strij... »
Zeker weten Hier is voor elke dag een stukje uitleg bij de Bijbel, een vraag en een paar bijbelteksten ter bestudering. Iedere maand komt er een ander thema aan de orde:... »
Elkaar begrijpen 52 bijbeloverdenkingen over hoe we met elkaar omgaan in huwelijk en gezinDe schrijver laat in 52 korte bijbeloverdenkingen zien hoe we verstandig kunnen omga... »
Vroeg zoeken Jonge mensen zijn op een bepaalde manier vroeger volwassen. Dat moet ook wel, want het leven is ingewikkelder dan vroeger en er leven veel vragen.In dit boek... »