Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De campus <p>Cleo van Laerhoven gaat vijf maanden studeren aan de University of Alberta in Canada. Ze heeft het aanvankelijk enorm naar haar zin, tot een van Cleo’s ... »
Paradijsvogels <p>De eigenzinnige journaliste Tara Linders vertrekt naar Aruba voor een commerciële reportage over jonge succesvolle carrièrejagers. Als ze een Vlaams me... »
Het vlot <p>Een nieuw kort verhaal van de bestsellerauteur van <em>IJsengel, Noordkaap, Helsinki </em>en<em> Camping Oosthoek</em></p><p>Een onbezorgd boottochtje. Zw... »
Psychologische spanning (3-in-1) <p>In deze bundel zitten drie psychoglogische thrillers, geschreven door vrouwen.</p><p>Elin moet in <em>De toneelclub</em> voor eens en altijd afrekenen me... »
Vuurduivel <p>Australië in de greep van een terrorist. Een vader riskeert alles om zijn zoon te redden. </p><p>Een warme zomerse dag. Een jong gezin geniet van een p... »
Noordkaap <p>Pagie is tweevoudig winnaar van de ThrillZone Award voor Beste Nederlandstalige Thriller <br/>'Wat een topboek! ... »
Paradijsvogels <p><em>Paradijsvogels</em> is het beste boek van Nathalie Pagie tot nu toe!
De eigenzinnige journaliste Tara Linders vertrekt naar Aruba voor een ... »
Cake <p>Zeer kort verhaal van Nathalie Pagie</p><p>Sarah heeft het niet zo op haar vreemde buurman Frank. Als hij op een dag dreigend op de deur klopt, maakt ze e... »
Vlissingen <p>Keet Kuipers trekt naar de Zeeuwse kust om er in alle rust te kunnen schrijven, maar van dat plan komt weinig terecht. Na een onverwachte ontmoeting is ze... »