Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
No worries ‘Rachel van Panhuis, hoe gaat het met je?’ Die vraag van haar mentor is makkelijk te beantwoorden. ‘Goed hoor.’ De start van haar leven als pabo-stud... »
Vrije val Lotte (15) is hopeloos verliefd op Leonard, een knappe jongen uit 5vwo. Als blijkt dat het wederzijds is, is ze dolgelukkig. Deze positievewending in haar le... »
No fear Roos Leeflang zit in vwo 4. Ze heeft het gezellig met haar vriendinnen Madelon en Esmée en is dol op M&M's. Maar nu ze al een paar keer achter elkaar ziek i... »
Time-out! Lynn Leeflang heeft haar havo-examen er net opzitten als ze te horen krijgt dat ze niet wordt toegelaten op het conservatorium. Haar droom om van pianospelen... »
No worries 'Rachel van Panhuis, hoe gaat het met je?' Die vraag van haar mentor is makkelijk te beantwoorden. 'Goed hoor.' De start van haar leven als pabo-student lijk... »
Morgenrood Licht in het duister. Dat is de hoopvolle boodschap van Kerst. Maarzien we dat ook werkelijk om ons heen? Uit de kerstverhalen indeze bundel blijkt dat het d... »
Die ene kaars Kerst. Gods Licht straalt in de duisternis. De echte betekenis van dit heilsfeit dringt niet zomaar tot mensen door. Vaak moet er veel weerstand overwonnen w... »
Help! Hoe hou ik het vol?! De agenda van Fleur is flink gevuld. Elke avond is erwel iets te doen en er blijft maar weinig tijd over voorJuda, voor gezelligheid thuis en spontane dingen... »
Morgenrood Licht in het duister. Dat is de hoopvolle boodschap van Kerst.Maar zien we dat ook werkelijk om ons heen? Uit de kerstverhalenin deze bundel blijkt dat het d... »