Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Help! Herrie in huis Help! Herrie in huisNu Julian en Naomi getrouwd zijn, wonen er maar liefst negen personen in het grote huis aan de Kastanjelaan. Fenna moet er erg wennen. He... »
Help! Hoe hou ik het vol?! De agenda van Fleur is flink gevuld. Elke avond is er wel iets te doen en er blijft maar weinig tijd over voor Juda, voor gezelligheid thuis en spontane ding... »
Vrije val Lotte (15) is hopeloos verliefd op Leonard, een knappe jongenuit 5 vwo. Als blijkt dat het wederzijds is, is ze dolgelukkig.Deze positieve wending in haar le... »
Help! Mam is verliefd Als Fleur hoort dat haar moeder verliefd is op Julian, moet ze even slikken. Het is ruim vier jaar geleden dat haar vader is overleden. Wat gaat dit allemaal... »
Help! Herrie in huis Help! Herrie in huisNu Julian en Naomi getrouwd zijn, wonen er maar liefst negen personen in het grote huis aan de Kastanjelaan. Fenna moet er erg wennen. He... »
Help! Mam is verliefd Als Fleur hoort dat haar moeder verliefd is op Julian, moet ze even slikken. Het is ruim vier jaar geleden dat haar vader is overleden. Ze had nooit gedacht ... »
Chaos De zomervakantie is voorbij. Lynn zit in havo 5 en bereidt zichvoor op het examen. Haar beste vriendin, Nikki, is blijven zitten,maar buiten schooltijd zijn ... »
Wow! Ons huis is vol Wow! Ons huis is volFleur en Fenna kijken uit naar de komst van hun halfbroertje of -zusje. De geboorte van een nieuwe telg in het samengestelde gezin Van de... »