Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Klaar is Kees <p>Er zijn twee zekerheden in ons aardse bestaan, namelijk de geboorte en de dood. De geboorte is doorgaans een blijde gebeurtenis, maar het levenseinde word... »
Klaar is Kees <P>Er zijn twee zekerheden in ons aardse bestaan, namelijk de geboorte en de dood. De geboorte is doorgaans een blijde gebeurtenis, maar het levenseinde word... »
Even ontspannen, mevrouw… <p>Wie met lichamelijke klachten naar een arts of specialist gaat, weet hoe ongemakkelijk dat soms kan zijn. Dat ongemak, zo constateert gynaecoloog Mieke Ke... »
'O, je bent gynaecoloog, da's een vrolijk vak!', hore... »
Kunnen eierstokken echt rammelen? <b>Antwoorden op de opvallendste vragen aan de gynaecoloog</b>
<b>
</b><b>Moet je je sokken aanhouden of uitdoen?
</b><b>Kan een spiraaltje u... »
Kunnen eierstokken echt rammelen? <b>Antwoorden op de opvallendste vragen aan de gynaecoloog</b>
<b>
</b><b>Moet je je sokken aanhouden of uitdoen?
</b><b>Kan een spiraaltje u... »
Even ontspannen, mevrouw Zondagavond, verloskamer ziekenhuis 's-Hertogenbosch. Een vrouw ligt te bevallen, echtgenoot aan haar zijde. Veertig minuten later is er een stevige baby geb... »
Even ontspannen, mevrouw Belevenissen van een bevlogen gynaecoloogZondagavond, verloskamer ziekenhuis 's-Hertogenbosch. Een vrouw ligt te bevallen, echtgenoot aan haar zijde. Veertig... »