Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De gelukkige Nora beschermd opgegroeid in de provincie wordt op jonge leeftijd verleid door een zestien jaar oudere man met wie ze in het geheim in Schotland trouwt. Late... »
Lessen in liefde Zonder een scheutje erotiek, zo nu en dan, is het leven toch maar een saaie boel, nietwaar?Lord short shoe wil de aap,Zonder kapot,Trucjes,De slaapsters,De o... »
Bleekers zomer In ‘Bleekers zomer’ van Mensje van Keulen besluit Willem (voor zijn vrienden Willie) Bleeker op een zomerse dag zijn werk en gezin in de steek te laten e... »
Alle dagen laat In 1976 begon Mensje van Keulen een dagboek bij te houden waarin zij haar dagelijkse beslommeringen boekstaafde. Ze vertelt over haar huwelijk en haar oude h... »
Schoppenvrouw In 'Schoppenvrouw' van Mensje van Keulen luidt de vriendschap met een nieuwe klasgenote en haar decadente broer voor Paula een even onweerstaanbare als schok... »
De Biezen Maarten ’t Hart en Mensje van Keulen kijken in deze uitgave in woord en beeld terug op hun vriendschap van bijna vijftig jaar met Eva en Maarten Biesheuvel... »
Bleekers zomer Het ontroerende verhaal van een jonge man die zijn gezin in de provincie verlaat om in Amsterdam een nieuw leven te beginnen. In Bleekers zomer van Mensje v... »