Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mijn naam is legioen 'Ik leefde snel en telde af, dat was toen mode', dicht Menno Wigman in zijn nieuwe bundel Mijn naam is Legioen. De dandy van de desillusie, zoals een criticu... »
Zwart als kaviaar Jong snel en romantisch zo valt de poezie van Menno Wigman misschien nog het best te omschrijven. Met Zwart als kaviaar het vervolg ops Zomers stinken alle ... »
Slordig met geluk Twee koortsachtige jaren lang was Menno Wigman stadsdichter van Amsterdam. Hij organiseerde poëzieavonden in ramsjpaleizen, nodigde vergeten dichters uit no... »
A Joy Forever de mooiste liefdesgedichten uit de wereldliteratuur »
Red ons van de dichters 'Een dichter is iemand die zich met vrouwen en boeken bemoeit, zoveel is waar. Hij mag zijn collega's naar de keel kunnen vliegen, al zijn mededichters linea... »
Tell Me the Truth about Love Eigenlijk heeft poëzie geen enkel aanwijsbaar nut - daar zijn de meeste mensen het wel over eens. Anders wordt het wanneer het om liefdespoëzie gaat. In de... »
Tirade Dit Kamernummer van Tirade bestaat uit twee delen: De kamer van Leopold en Kamer in het verleden. In het eerste deel staat de werkkamer van de di... »
Droefenis van copyrettes Toen Menno Wigman in 1997 als dichter debuteerde met de bundel s Zomers stinken alle steden, werd hij afgeschilderd als decadente romanticus en poète maud... »
Dit is mijn dag Met Dit is mijn dag, een stevige dichtbundel vol harde stadslyriek, schreef Menno Wigman zijn meest virtuoze en beklemmende poëzie tot nu toe.
Dit is mijn ... »