Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het Palingoproer Dit boek schetst een levendig beeld van het Amsterdam anno 1886. Het is zowel een historische als een psychologische roman, maar bovenal is het een meeslepen... »
Kippensoep met Cor Van mij had het niet gehoeven, dit boek. Ik wil niet ondankbaar lijken, maar wat valt er over mij nu te vertellen? Oude mannen als ik zijn er zoveel. Niet zi... »
De bende van Oss Afpersing, corruptie, roof, moord en verkrachting: Nederlandse true crime in de jaren dertig. <br/>In de jaren dertig maakte de Bende van Oss, ook bekend als... »
Het palingoproer 'VERDOMD,' ZEGT WILLEM KLOOS, 'WE ZITTEN IN EEN HISTORISCHE ROMAN.'Amsterdam 1886. Domela Nieuwenhuis predikt het socialisme, de Tachtigers maken revolutie i... »
Billie en de president Billie en de president is de kroniek van jazzliefhebber Schouten, zijn herinneringen, interviewflarden, analyses, reportages, een tijdsbeeld.‘Een van de be... »
Den Haag Na het grote succes van Het Palingoproer keert Martin Schouten in het najaar van 2015 terug bij de combinatie historisch gegeven - politieroman. De oude mees... »
Billie en de president 'Superieur boek over Jazz.' - Peter Buwalda'De enige die het bij mijn weten gelukt is om over jazz te schrijven op een respectvolle en poëtische, maar niet ... »
De verzamelde werken van Marinus van der Lubbe De verzamelde werken van Marinus van der Lubbe Martin Schouten 'Ik kan alleen maar herhalen dat ik de Rijksdag helemaal alleen heb aangestoken,' zei Marinus ... »