Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Onder mijn huid Je weet dat je eigenlijk geen keus hebt, Coco. Je wilt toch niet dat ik de foto echt verspreid? Dat ik je leven tot een hel maak? Zeg het maar...
Grenzeloos Wanneer de zestienjarige Tabitha op een avond bij Dox en zijn vrienden is, loopt alles uit de hand. Tabitha weet niet meer precies wat er gebeurd is. Stemde ... »
Sint pakt uit Stel je voor...Een Piet die niet kan rijmen, een bakker die niet meer weet hoe hijpepernoten moet bakken, een pakjesboot die sputtert, een Sinterklaas zonder... »
Gezocht: normale ouders Gezocht: normale ouders is een lekker dikke bind-up van drie boeken over de bijzondere familie De Bruin. De titels in dit boek zijn: Kawipiwipi, Het hele kle... »
Een olifant als wekker De zomervakantie breekt aan, maar Sem heeft er helemaal niet zo veel zin in. Zijn vriendjes en klasgenoten gaan naar verre, warme oorden en hij gaat helemaal... »
Het leven van Sam de K. Sam de K. wil maar één ding: een normale, onopvallende puber zijn. En dat lukt niet altijd even goed als je diabetes hebt en midden in de les op zoek moet ... »
I love me! Ik heb de laatste tijd vaker het gevoel dat iemand me in de gaten houdt, maar steeds als ik probeer te ontdekken wie dat doet, zie ik niets. Ik beeld het me ... »
LoveYourself Veel LivsX – #LoveYourself van Marlies Slegers is het zesde deel in de serie over de onvergetelijke en grappige Liv en haar vriendinnen Kat, Eva en Lotte. ... »
Backpack Dit dyslexie vriendelijke boek is gemaakt met het dyslexieletter font en maakt het dyslecten makkelijker om te lezen en met minder fouten, met als doel het l... »
Backpack Van Marlies Slegers, bekend van Verdrinken (leestip Jonge Jury 2019) en Onder mijn huid, verschijnt nu Backpack. Een megaspannende jongerenroman over een bac... »