Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het beste van het beste Een verhaal op rijm van Mark Haayema. De koning en koningin van het Land van Melk en Honing hebben alles wat hun hartje begeert. Hun kindje moet dus ook perf... »
Muk krijgt een kleur Dalmatiër-pup Muk vindt zijn zwart-witte vacht maar saai. In de dierentuin ziet hij dieren met de prachtigste kleuren en patronen. Dat wil hij ook wel! Maar... »
Joep! Joep het schaap stottert, vooral als hij zich druk maakt, en dat is best lastig als je iets heel belangrijks wilt vertellen. En wat helemaal vervelend is, is... »
Uit je duim! Een verhaal verzinnen. Dat kan door heel hard na te denken of door het gewoon uit je duim te zuigen. Want uit je duim komen de meest spannende en vrolijke ve... »
Oma, mag ik mijn pop terug? Fien gaat elke zondag met haar pop naar oma. Ze doen spelletjes en eten koekjes. De koekjes zijn veel zachter dan bij haar thuis.Oma vergeet veel. Ze vergeet... »
Joep Joep het schaap stottert, vooral als hij zich druk maakt, en dat is best lastig als je iets heel belangrijks wilt vertellen. En wat helemaal vervelend is, is... »
Onkruid Voor Milan gaat het mis als hij in groep zes een spreekbeurt houdt over zijn hobby als duivenmelker – dat is iemand die aan duivensport doet – en zijn du... »