Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Koekeloeren Zondag is uitslaapdag. Dat is erg lastig voor vroege vogels Max en Dora. De wijzers van de klok lijken wel stil te staan. Zouden mama en papa ook al wakker z... »
Boto Boto, Een liefdesverhaal uit het Amazonewoud <br/>Marita de Sterck <br/>Een betoverend prentenboek over de liefde voor jong en oud<br/>Ik wacht, riep Ria... »
Vuil vel Een sprookjesboek zoals u er nog nooit een las
Veel bekende sprookjes hebben interessante Vlaamse varianten. Uit oude handschriften, archieven en vergeten c... »
Mirakel Ruben is geïntrigeerd door Nuri, de geheimzinnige studente die bij zijn grootvader Emiel komt inwonen. Het klikt tussen Nuri en de oude man, die sukkelt met... »