Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Gas geven Gijs Een fantasierijk verhaal over een stad waar een sprietmagere man het leven van snoepende bollebroeken beheerst. Een stad vol chocolade, spritsen, spekken en ... »
Niemand vraagt een ezel iets In dit boek vertelt Haya, de ezel van een herbergier, haar verhaal.Ze sjouwt elke dag en niemand vraagt haar iets. Toch moppertHaya niet. Op een nacht maakt ... »
De lach die zijn adem inhield Toen Lily Luit zag, wist ze het zeker: dit is hem.<br/>Ze trouwden en bouwden een huis.<br/>Anna kwam, en daarna Roos.<br/>De lach buitelde om het huis.<br/>... »
Gas geven Gijs Gijs is blijven zitten. Hij droomt te veel, zegt Juf, hij moet gas geven. Dan ontdekt Gijs dat hij echt gas kan geven. Hij wint niet alleen de springwedstrij... »
Niesje nooit meer In het tweede boek over Niesje probeert het nieuw samengestelde gezin samen te wonen. En dat gaat met vallen en opstaan. Een grappig en tegelijk gevoelig ver... »
Net als Uil In de boom hangt een mooie rode ballon. Hij hangt hoog, heel hoog. Borre en zijn vriendjes kunnen er niet bij, ook niet als ze springen. Ze hebben er veel vo... »