Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Vingerafdruk van verdriet Onmisbare steun voor iedereen die met verlies wordt geconfronteerd Vingerafdruk van verdriet is een kostbaar geschenk voor een ander of voor jezelf. Het is e... »
Later begint vandaag Een taboedoorbrekend boek dat lezers helpt op een serene manier met een levenseinde om te gaan Het maatschappelijk debat rond palliatieve zorg en euthanasie ... »
Als je een prille zwangerschap verliest Dit unieke boek brengt de expertise van een vrouwenarts, een psycholoog en een sociaal verpleegkundige samen.;;;In deze herwerking van <i>Omgaan met een misk... »
Deskundigheid van de machteloosheid De betekenis van het leven ligt in het verschildat je maakt in het leven van anderenDe woorden zijn van Manu Keirse, deskundige bij uitstek in hetland van ma... »
Van het leven geleerd Manu Keirse over de bepalende momenten in zijn leven;;;Manu Keirse, auteur van klassiekers als <i>Helpen bij verlies en verdriet</i> (meer dan 60.000 ex. ver... »
Mijn moeder steeds dichterbij Komt je moeder dichterbij naarmate het afscheid langer geleden is? Tien jaar geleden schreef Manu Keirse zijn meest persoonlijke boek, over het afscheid van ... »
Anders leven <p>Als Manu Keirse terugkeert naar het dorp van zijn jeugd, merkt hij hoe anders we leven dan vroeger. Gelukkig maar: we zijn een pak vrijer dan vroeger en d... »
Aan weerszijden van de stethoscoop In alle takken van de gezondheidszorg is effectieve communicatie tussen zorgverstrekkers en patiĆ«nten en hun naasten essentieel om de best mogelijke behande... »
Later begint vandaag Een taboedoorbrekend boek dat lezers helpt op een serene manier met een levenseinde om te gaan Het maatschappelijk debat rond palliatieve zorg en euthanasie ... »
Helpen bij verlies en verdriet Een onmisbare gids voor wie rouwt of een dierbare wil bijstaan in zijn verdriet. Helpen bij verlies en verdriet is al vele jaren het basisboek over rouw. In ... »