Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
EEN SCHREEUW DOOR DE TUNNEL LITANIE VAN EEN GETERGD MENSgedichten en anekdotesopgetekend in 1968-1972bewerkt in 2018Getergd actueelEEN SCHREEUW DOOR DE TUNNEL »
A wink in the darkness Manja Croiset Amsterdam, July 5,1946.The youngest of three daughters SHOAH survivors. Her father, was in concentration camps because of underground printing,... »
OVER DE SHOAH DIE NOOIT VOORBIJ GAAT OVER DE SHOAH DIE NOOIT VOORBIJ GAAT (familie)historie. Oorlogen en rampen ervoor en nadien. Vrede een UTOPIE. De Shoah niet de eerste genocide. Pogroms door... »
Schrijversorkest BLOEMLEZING of COMPOSITIEvan Muziek en Dans“into each life some rain must fall”Het eerste boekDISSONANTE SYMFONIEOrkest en Ensemble Manja Croiset danst ... »
mijn leven als kluizenaar Compilatie: Uit de spelonken van mijn ziel Dissonante SymfonieEen traan met kwinkslagZieleroerselen van een getormenteerd mens,Out of the caves from my soul.... »
OVER DE SHOAH DIE NOOIT VOORBIJ GAAT OVER DE SHOAH DIE NOOIT VOORBIJ GAAT (familie)historie. Oorlogen en rampen ervoor en nadien. Vrede een UTOPIE. De Shoah niet de eerste genocide. Pogroms door... »
Zieleroerselen van een getormenteerd mens Thanks to Inbar (my dear Israelian niece) and a group of her friends.<br/>Het ontstaan van jullie tekening. Die mijn chaos goed uitbeeldt! Ik krijg er geen "... »