Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Boeken

Is het niet al bedtijd?
Is het niet al bedtijd?
<p>'Is het niet al bedtijd?' is een vrolijk verhaal voor het slapengaan met een prettige voorleeslengte: de bedtijdverhaaltjes zijn niet te lang en niet te k... »
 
 
 
 
 

Koen kan niet kiezen
Koen kan niet kiezen
<p>Koen kan nooit kiezen. En hij weet al helemaal niet wat hij op het verlanglijstje voor zijn verjaardag moet zetten.
Chocolade of vanille? Strepen of stipp... »
 
 
 
 
 

De baby moet slapen
De baby moet slapen
<p>In 'De baby moet slapen' krijgen jonge lezers samen met een hele troep schattige konijntjes de taak om de baby naar bed te brengen. Maar de baby wil niet ... »
 
 
 
 
 

Te veel dino's!
Te veel dino's!
Op een dag kreeg ik een dino.Dat was een goed idee!Maar eentje was een beetje weinig, dus wilde ik er... twee!Twee... drie... vier... of zelfs tien dino’s ... »