Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De beste tijd van je leven De overgang is voor veel vrouwen een lastige periode. Lisette Thooft vertelt hoe je de overgang kunt ervaren als een deur naar een nieuw, beter en spirituele... »
Zeven wegen naar overvloed Je hebt niet veel nodig om in overvloed te leven - alleen de schat die in jezelf verborgen ligt. Maar hoe moet je bij deze schat komen? Dat staat in 'Zeven w... »
De Onverzadigbare Vrouw (en de Afwezige Man) Mannen worden gek van de claimende, bemoeizuchtige, bazige, controleerderige, bezitterige, gestresste en lastige vrouwen in hun leven. Omgekeerd ergeren vrou... »
Jezelf vergeven Jezelf vergeven moet. Want blij zijn met je leven, lekker in je vel zitten en zin in de toekomst hebben, dat kan niet zonder zelfvergeving. »
Zeven wegen naar overvloed Je hebt niet veel nodig om in overvloed te leven - alleen een schat die in jezelf verborgen ligt. Maar hoe moet je bij deze schat komen? Het staat in Zeven w... »
Alchemie van de liefde Waarom duren wittebroodsweken nooit lang? Waarom vechten we met elkaar, ook als we oprecht van elkaar houden? Waarom schuilt er een draak in elke vrouw en ee... »
Happinez scheurkalender De Happinez scheurkalender biedt dagelijks een moment van inspiratie en bevat toegankelijke informatie over spiritualiteit uit alle delen van de wereld. Hier... »