Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Jezus en Maria Magdalena Maria Magdalena was de vrouw van Jezus: een moderne mythe. Maar mythen hebben een diepe betekenis. Wat betekent het verhaal van de gestorven en herrezen mann... »
Tien geboden voor innerlijke rust <p>Zijn er verplichtingen die je liever niet zou hebben? Bestaan je dagen uit een race tegen de klok? Ben je zelfs te moe voor vakantie? Dan zijn de ... »
De onverzadigbare vrouw (en de afwezige man) Mannen worden gek van de claimende, bemoeizuchtige, bazige, controleerderige, bezitterige, gestresste en lastige vrouwen in hun leven. Omgekeerd ergeren vrou... »
De vrouw die ik was Marise van Hout weet alles van sprookjes, maar lang en gelukkig leven, dat lukt nog niet zo goed. Overal om zich heen ziet ze heksen: haar jaloerse stiefzus,... »
Vrienden worden met je lijf <p>‘Je hoeft jezelf niet mooi te vinden, maar je moet wel van je lichaam houden.</p><p>Je hoeft niet slank, sportief of sterk te zijn, zelfs niet gezond, m... »
Happinez spirituele scheurkalender 2020 Dagelijks een moment van bezinning, én toegankelijke informatie over spiritualiteit uit alle delen van de wereld: dat is de succesformule van de Happinez sp... »
Alchemie van de liefde Waarom duren wittebroodsweken nooit lang? Waarom vechten we met elkaar, ook als we oprecht van elkaar houden? Waarom schuilt er een draak in elke vrouw en ee... »
Jezelf vergeven Jezelf vergeven moet. Want blij zijn met je leven, lekker in je vel zitten en zin in de toekomst hebben, dat kan niet zonder zelfvergeving. »