Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Samsara Samsara is een woord uit het Sanskriet, een term die in het Boeddhisme staat voor eeuwige hunkering, eindeloze reis. Auteur Lammert Voos werkte met vluchtel... »
Canisius 'Canisius' is het spijkerharde verhaal van Petrus, een bastaardkind, verwekt ‘met lust zonder zegen’ op het starre Groningse platteland, voor de Tweede W... »
Gannef Zwarte Jan, die we in de eerste twee delen van Voos’ drieluik ontmoetten, erkent God noch gebod. Na een gevangenisstraf wordt hij pooier in Groningen en tr... »
Bekentenissen van een dikke man We hebben het al eerder gezegd: "Voos is een reusachtige schrijver, niet alleen qua postuur maar ook als talent."<br/>Bij het lezen van de verhalen in deze b... »
Malter Foske Malter Foske 1. ZondevalMalter Foske 2. Schippers zonder GodMalter Foske 3. De SamaritaanMalter Foske 4. De bevlekte ontvangenisMalter Foske 5. AdamMalter Fo... »
Abdou en de anderen Lammert Voos werkte in de jaren negentig van de vorige eeuw met asiel-zoekers. Hij zag hoe kwetsbare en beschadigde mensen vaak gemangeld werden door de bur... »
Grensman Zwaargewicht en ook anderszins imposant - Veel persoonlijkheid - Ideale brulstem - Joep van Ruiten, Nieuwsblad van het Noorden De beste, grimmigste, meest ve... »
Jericho <p>Tijdens een verwoestende burgeroorlog probeert correspondent Adam zich een weg te banen door de belegerde stad Jericho, op zoek naar de vrouw die hij belo... »