Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Woesten Het indringende debuut Woesten van Kris Vansteenberge brengt ons naar de Vlaamse klei, waar de negentiende eeuw ten einde loopt. In het dorp Woesten treedt E... »
Blindelings Zomer aan de kust. In een appartement met uitzicht op zee zit een man . Zijn gezicht is naar de deur gekeerd . Hij wacht, met een pistool in zijn schoot. <br... »
Woesten Vijf jaar geleden ging <i>Woesten</i> als een kanonschot de wereld in. Dit indringende debuut brengt ons naar de Vlaamse klei, waar de negentiende eeuw ten e... »
Woesten De negentiende eeuw loopt ten einde. Elisabeth, dochter van de smid, treedt in de echt met de jonge arts Guillaume Duponselle. Het zal geen gelukkig huwelijk... »
De Advocaat en de Zeiler EEN INTENSE ROMAN DIE DE UITERSTE GRENZEN VAN VRIENDSCHAP AFTAST.De Advocaat wordt geconfronteerd met een plots afbrokkelend geheugen. Zijn vriend, de Zeiler... »
Woesten dwarsligger 582 Kris Van Steenberge WoestenDeze indringende roman brengt ons naar de Vlaamse klei, waar de negentiende eeuw ten einde loopt. In het dorp Woes... »
Blindelings Zomer aan de kust. In een appartement met uitzicht op zee zit een man. Zijn gezicht is naar de deur gekeerd. Hij wacht, met een pistool in zijn schoot.
... »
Blindelings Zomer aan de kust. In een appartement met uitzicht op zee zit een man. Zijn gezicht is naar de deur gekeerd. Hij wacht, met een pistool in zijn schoot.In Bli... »
Tel de vlinders in de kamer Nu de hele wereld is gaan liggenvouw ik me terugtot in mijn schaduw.Het doet deugd om naaktde jaren aan te rakendie we vergeten zijn. Tel de vlinders in de ... »