Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Koud kunstje Wim Hof (1959) is een bijzondere man. Al 20 x haalde hij het Guiness Book of Records, met extreme prestaties in de kou. Hij zwemt in water met temperaturen r... »
Sporten voor beginners Bewegen is goed, maar de meeste mensen bewegen niet, te weinig of verkeerd. Hoe komt dat? En wanneer beweeg je genoeg? Goed bewegen geeft energie en het onts... »
Ik, de wielrenner Wielrenners zijn avonturiers. Eropuit trekken, je horizon verbreden. De zon, wind en regen trotseren. Genieten van het veranderende landschap, om pas een paa... »
Kopwerk In Kopwerk bundelen ex-profwielrenner Aart Vierhouten en ademhalingsexpert Koen de Jong hun krachten. Vierhouten deelt zijn kennis over wielrentraining, gela... »
Sporten voor beginners Aan sportieve inspanning zitten nog veel meer positieve kanten dan alleen het plezier ervan. Goed bewegen geeft energie en ontspant tegelijkertijd. Het is go... »
Verademing Dé bestseller over ademhaling, meer dan 50.000 exemplaren verkocht!Veel mensen staan de hele dag áán. Ze ademen te snel en verbruiken daarmee onnodig veel... »