Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wij krijgen een baby! Lotte hoort van papa en mama dat ze een broertje of zusje krijgt. Wat een verrassing!<br/>Ze moet er wel een beetje aan wennen, en heeft een heleboel vragen.... »
Pien en Keet gaan op kamp Pien en Keet gaan op kampPien en Keet gaan met de klas op kamp. Iedereen heeft er zin in, maar Pien is sip omdat ze niet met haar vriendinnen op een kamer ka... »
Het allerleukste leesboek voor meisjes Mooie verhalen voor beginnende lezers!Houd je van paarden en pony's? Of zou je graag eens een prinses willen zijn? Ben je misschien heel goed in ballet of sk... »