Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Parnassia In 1942 wordt de jodenvervolging in Nederland steeds grimmiger. De kleine Rivka wordt onder-gebracht bij een domineesgezin in Zeeland, ver weg van haar eigen... »
Zijspoor Zijspoor van bestsellerauteur Josha Zwaan is een persoonlijk verhaal over haar zieke zoon, troost en liefde. Eerder verscheen van haar Parnassia waarvan meer... »
Zeevonk Nieuw-Zeeland, 1967. In de havenstad Wellington scheept de jonge Freya samen met haar man Herman en hun zoontje Volkert in op de Achille Lauro. Herman hoopt... »
Hoop Omdat het wachten op de uitslag van zijn darmonderzoek voor Joris ondraaglijk is, vertrekt hij met zijn gezin naar Lourdes. Of hij echt op een wonder kan rek... »
Parnassia In 1942 wordt de jodenvervolging in Nederland steeds grimmiger. De kleine Rivka wordt onder-gebracht bij een domineesgezin in Zeeland, ver weg van haar eigen... »
Dansen in de sneeuw <p><em>Dansen in de sneeuw</em> is een bundel met fonkelnieuwe kerstverhalen. De korte verhalen van onder andere Josha zwaan, Joke Verweerd en Vonne van der ... »
Parnassia met dwarsligger Parnassia in paperback en DwarsliggerIn 1942 wordt de jodenvervolging in Nederland steeds grimmiger en de kleine Rivka duikt onder bij een domineesgezin in Z... »
Al dood In <i>Al dood</i> van Josha Zwaan komt een moeder terug van een lange reis. Al die tijd heeft ze geprobeerd de problemen met haar dochter te vergeten, maar e... »
Achter de muur Stef is verhuisd en woont nu helemaal alleen. Vroeger voer hij op zijn schip over de rivieren, nu heeft hij slechts uitzicht op de kademuur, een plek die gel... »