Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De christenreis naar de eeuwigheid John Bunyan's boek "De christenreis naar de eeuwigheid" is naast de bijbel het meest vertaalde en verkochte boek sinds eeuwen.De reden hiervan is dat het eig... »
Wet en genade ‘Want gij zijt niet onder de wet, maar onder de genade’, schrijft de apostel Paulus in Romeinen 6:14b. Deze tekst was het uitgangspunt toen John Bunyan b... »
De Christenreis De Christenreis van John Bunyan is een van de belangrijkste werken uit de wereldliteratuur.Er zijn ook talloze vertalingen en bewerkingen van in het Nederlan... »
De Christenreis naar de eeuwigheid John Bunyan was een man door God geleerd. Hij was een waardig leraar in de stadBedford. Een man die nauwelijks lezen en schrijven kon, heeft een van debelang... »
Wet en genade 'Want gij zijt niet onder de wet, maar onder de genade', schrijft de apostel Paulus in Romeinen 6:14b. Deze tekst was het uitgangspunt toen John Bunyan beslo... »