Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Jongelui, gaat u zitten! Johann van Rossum (1948), bioloog en illustrator, was ruim veertig jaar docent aan een vmbo-school in de vakken biologie, Nederlands, verzorging, handel & ad... »
Achttien in 1943 Het land is in oorlog; met achttien moet je onder de wapenen. Je prijst je gelukkig, dat je niet naar het oostfront gestuurd wordt.Denemarken is veel aangena... »
Onzevaders en Weesgegroeten In 'Onzevaders en Weesgegroeten' -de titel zou je in eerste instantie behoorlijk op het verkeerde been kunnen zetten- zit de lezer op de bagagedrager van de... »
Achttien in 1943 Het land is in oorlog; met achttien moet je onder de wapenen. Je prijst je gelukkig, dat je niet naar het oostfront gestuurd wordt.Denemarken is veel aangena... »
Je was hier al De Rhodesian ridgeback bij het graf van de vermoorde politieagent en de beagle bij een Landrover Defender. Het niet alledaagse leven van een geschiedenisler... »
Camino Primitivo Een Rhodesian ridgeback is niet het meest vanzelfsprekende hondenras als hulphond. Mkumba is echter een bijzondere ridgeback, een hond met een bijzonder groo... »
Onzevaders en weesgegroeten In 'Onzevaders en Weesgegroeten' -de titel zou je in eerste instantie behoorlijk op het verkeerde been kunnen zetten- zit de lezer op de bagagedrager van de... »
Hadewych / Dominique Hadewych is biologiedocente aan een Bredaas lyceum; ze ontdekt de handboogsport en blijkt een natuurtalent. Behalve handboogschutter is ze een uitstekend spo... »
G&G Dit boek van Johann van Rossum ‘G&G’ heeft de ondertitel ‘de ridgeback en het beagleboefje’ meegekregen. Het boek over de avonturen die de twee honde... »
Onzevaders en weesgegroeten In 'Onzevaders en Weesgegroeten -de titel zou je in eerste instantie behoorlijk op het verkeerde been kunnen zetten- zit de lezer op de bagagedrager van de ... »