Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het schemerhuis Jay en Johanna zijn heel normale tieners. Totdat ze een geheime weg vinden. Een donkere weg, die leidt naar een vervallen huis. En naar de lekkerste bramen d... »
Het verhaal van Jens De makkelijkste serie van Eenvoudig Communiceren! Dit achtste deel gaat over Jens, die met de trein naar huis wil gaan maar nogal lastig wordt gevallen door ... »
Het verhaal van Sam Beeldboek. Sam is alleen thuis. Midden in de nacht gaat de bel. Er staat een man... »
Liefdesverdriet LIEFDESVERDRIETGregory stapt uit.'Hé, Ellen! Alles goed?'Ellen schrikt en veegt snel de tranen van haargezicht.'Ja, hoor', zegt ze. En ze wil wegfietsen.'Wa... »
Vlucht in de tijd Het is 1942. Hitler heeft Europa veroverd. Hij wil dat ook met Engeland doen. De piloten van de RAF willen hem dat beletten. Britt is achttien en één van h... »
De voetballer Nieuwe serie, eerste deel, bedoeld voor (jong-)volwassen Nt2-leerders. Korte inhoud: Karim is op zoek naar werk. En hij kent nog niet zoveel mensen in zijn d... »
De vernederde 'De man voor hem viel niet meteen.Daarom sloeg Jacob nog eens. Het hoofd kraakte en volgde het lichaam naar de grond. De man plofte met zijn gezicht in de aa... »
Op de markt OP DE MARKTEr staat niemand bij Yero's kraam. En de heleochtend verkoopt hij niets.De mensen lopen hem voorbij. En ze praten over Suzan. 'Wat is die goed! Da... »
Beterschap! Maral woont samen met haar broer Rashid. Ze komen uit Iran, en werken nu allebei hier. Eerst wordt Rashid ziek en dan ook Maral. Terwijl het zo druk is op ha... »