Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mama is de liefste Dadoe heeft de liefste mama. En Didi ook.
Ze hebben állebei de liefste mama.
Zulke lieve mama’s hebben wel een verrassing verdiend.
Papa haalt de knutsels... »
Jim Hallo allemáál! Dat kan hááárder!’We roepen, we zwaaien, we zweven boven de wereld, boven de Dam…Jamai loopt naar een hoek, draait ons de rug toe. I... »
Dadoe viert vakantie Hoera, het is zomer! Dadoe en Didi spetteren in het zwembad, picknicken in het park, kijken hun ogen uit in de dierentuin en nog veel meer.Doe mee en maak de... »
Pakjesavond Vanavond is het pakjesavond. Dadoe kan bijna niet wachten! Hij bakt pepernoten met mama en zingt een Sinterklaasliedje met papa. Dan wordt er hard op de deur... »
Dadoe en zijn vriendjes ‘AHOY!’
Vandaag is Dadoe een echte cowboy. Of… toch een piraat? O nee, een spookje! Met zijn buurmeisje Didi, fantasievriendje Hoki Spoki en zijn onde... »