Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het Evacomplex <b>★★★★ VN Detective & Thrillergids</b>De nieuwe thriller van Jeroen ' Het Pauluslabyrint' Windmeijer en Jacob Slavenburg: twee kenners van zaken, tw... »
De offers Jeroen Windmeijer opent in deze weergaloze thriller de anders zo gesloten wereld van de Boliviaanse hoogvlakten.
Het Isisgeheim Vechten, vluchten, verstijven... Wat doe jij?Wanneer het Leidse Rijksmuseum van Oudheden zich opmaakt voor een grootse tentoonstelling over Egypte, doet cons... »
De bekentenissen van Petrus Intelligente thriller - voor liefhebbers van de boeken van Dan Brown.In het najaar van 1996 werd in Leiden bij de opgraving van het Romeinse kamp Matilo een ... »
Het Petrusmysterie 'Het Petrusmysterie' is een geheel herziene editie van Jeroen Windmeijers eerste boek uit 2015, dat eerder is uitgegeven onder de titel 'De beken... »
De schaduw van Vermeer De nieuwe Windmeijer, met Delft als decor voor een spannende thriller.
De Delftse geschiedenisdocent Fabian de Ligt had niet gedacht dat zijn midd... »
Mijn naam is Occlo <p><em>Mijn naam is Occlo</em>, een kort verhaal van Jeroen Windmeijer, gaat over het oude Inca-rijk. Twee maal per jaar werden hier uit de vier windstreken ... »
De val van de koning <p>Koninklijk Delft is het decor van gruwelijke aanslagen in <em>De val van de</em> <em>koning </em>van Jeroen Windmeijer.</p><p>Midden op de Paardenmarkt in... »
Het Pilgrim Fathers complot #1 op de Amazon-bestsellerlijstZes moorden, drie continenten, een wereldwijde cultus en een verborgen manuscriptHet anders zo rustige Leiden schrikt op wanne... »
De stenen goden Bejubelde thriller van Jeroen Windmeijer: spannender en mysterieuzer dan ooit.
De Middelburgse antropologiestudent Anthoni Eskens doet op Paaseila... »