Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
PS Ik hou nog steeds van je <p>Lara Jean had niet verwacht écht verliefd te worden op Peter. Zij en Peter deden maar alsof. Tot nu dan. Het wordt allemaal nog verwarrender als een ande... »
Veel liefs, Lara Jean <p>Als je hoofd en je hart verschillende dingen zeggen, waar luister je dan naar?
Het leven van Lara Jean loopt op rolletjes: ze geniet van haar laatste jaa... »
Zomer voor altijd <p>Twee jaar geleden vertelde Conrad Belly dat ze voor Jeremiah moest kiezen. Sindsdien zijn zij en Jeremiah onafscheidelijk en gaan ze zelfs naar dezelfde u... »
Veel liefs, Lara Jean <p>Als je hoofd en je hart verschillende dingen zeggen, waar luister je dan naar?
Het leven van Lara Jean loopt op rolletjes: ze geniet van haar laatste ... »
Aan alle jongens van wie ik hield Elke keer dat Lara Jean verliefd is en het draait weer op niks uit, schrijft ze een brief aan de desbetreffende jongen om de periode af te sluiten. Ze stort ... »
De zomer waarin alles veranderde Belly Conklin leeft van zomer naar zomer. Dan kan ze namelijk in het strandhuis bij Susannah, en het allerbelangrijkste, bij Jeremiah en Conrad zijn. Twee jo... »
The Summer I Turned Pretty Belly has spent her summers at the beach house with Conrad and Jeremiah whohad never noticed her noticing them. Every summer Belly hoped it would bedifferent... »