Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Arthur Conan Doyle Arthur Conan Doyle (1859-1930) was de bedenker van Sherlock Holmes, wellicht de beroemdste fictieve figuur uit de geschiedenis van de literatuur en nog steed... »
Wijs, grijs & puber Ken je dat ook? Dat curieuze gevoel als ‘oudere’ dat je er niet meer toe doet, dat je rol uitgespeeld is, dat je overbodig bent, dat je mag gaan? Als jon... »
Verdwaalde stad Dagelijks lopen velen onder ons rond in een stad. Meestal blijven we nergens stilstaan, we moeten vlugvlug van A naar B want we zijn gehaast. Maar ondertusse... »
Wijs, grijs en puber Ken je dat ook? Dat curieuze gevoel als 'oudere' dat je er niet meer toe doet, dat je rol uitgespeeld is, dat je overbodig bent, dat je mag gaan? Als jong ge... »
Abecedarium Welkom in het abecedarium van Jean Paul Van Bendegem! De vorm van dit boek laat zich gemakkelijk omschrijven: naast een klassieke in- en uitleiding vind je e... »
Hamlet en entropie de twee culturen een halve eeuw later. Een pamflettair essay. »
De filosofie van Wittgenstein De Oostenrijkse filosoof Ludwig Wittgenstein (1889-1951) is zonder enige twijfel één van de belangrijkste filosofen van de twintigste eeuw. Zijn denken hee... »
Doordenken over dooddoeners Wij, mensen, zijn raadselachtige dieren. We lopen rechtop, we bedrijven de liefde het hele jaar door en we hebben praat voor tien. Niet dat we altijd zinnige... »
Een vrolijke atheïst http://www.houtekiet.com/boeken/p/detail/een-vrolijke-atheist »