Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Agressie bij kinderen <Text textformat="02"><p>Agressie is een probleem waarmee ouders, leerkrachten en hulpverleners dikwijls geen raad weten. Agressieve kinderen en jongeren bli... »
Pioniers in de jeugdzorg Dit boek beschrijft dertig denkers die elk op een eigen wijze hebben bijgedragen in de ontwikkeling van de jeugdzorg. Wie zijn zij?De jeugdzorg kent vele pio... »
Handboek sociaal-emotionele vaardigheden <Text textformat="02"><p>Of jeugdigen gelukkig worden is niet te voorspellen. Een succesvol leven kan niet worden gegarandeerd. Er zijn immers veel factoren ... »
Het positieve zelfbeeld als sociaal vaccin Het zelfbeeld is van grote invloed op ons doen en laten. Er zijn weinig andere persoonlijkheidskenmerken die zo sterk doorwerken in ons denken, onze emoties ... »
Opstellen over jeugdzorg en onderwijs Zijn de veranderingen in de jeugdzorg en in het (speciaal) onderwijs voldoende doordacht? Gaan ze niet te snel? Zijn de verwachtingen te optimistisch? Leiden... »
Waarom vriendschappen zo belangrijk zijn Vriendschappen vormen een verrijking en verdieping van het leven. Dat geldt ook voor jongeren. Vriendschappen geven de sociale en emotionele ontwikkeling een... »
Handboek sociaal-emotionele vaardigheden <p>Of jeugdigen gelukkig worden is niet te voorspellen. Een succesvol leven kan niet worden gegarandeerd. Er zijn immers veel factoren waarop men geen invloe... »