Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Waarom vriendschappen zo belangrijk zijn Vriendschappen vormen een verrijking en verdieping van het leven. Dat geldt ook voor jongeren. Vriendschappen geven de sociale en emotionele ontwikkeling een... »
De sociale ontwikkeling van het schoolkind <Text textformat="02"><p>Dit boek beschrijft de sociale ontwikkeling van kinderen van 4 tot 12 jaar. Het laat zien hoe de sociale ontwikkeling verloopt en ho... »
Agressie bij kinderen <p>Agressie is een probleem waarmee ouders, leerkrachten en hulpverleners dikwijls geen raad weten. Agressieve kinderen en jongeren blijken moeilijk te behan... »
ADHD-vragenlijst AVL <div><b>Doel van de test</b></div><div>
</div><div>Met de AVL achterhaalt men óf, en in welke mate, er bij kinderen sprake is van gedragssymptomen van ADHD.... »
Veerkracht, een rekbaar begrip Veerkracht is een veelzijdig woord. Dat blijkt ook uit de Merriam-Webster Dictionary waarin 25 synoniemen van veerkracht worden vermeld. In de Van Dale Thesa... »
Stress bij kinderen <Text textformat="02">Stress komt niet alleen voor bij volwassenen, maar ook bij kinderen. Jarenlang is stress bij jeugdigen onderschat. Kinderen en jongeren... »
Klein handboek voor opvoeders Tijdens de opvoeding van jeugdigen kunnen zich problemen voordoen waarbij ingrijpen nodig is. Soms zijn die groot, soms klein. Het kan gaan om psychische pro... »
Kindermishandeling Over het boek:<br/>Kindermishandeling staat momenteel sterk in de aandacht, maar is niet altijd even duidelijk te herkennen. Het gezinsleven is een privéter... »
Onzichtbare kinderen Elf verschillende typen onzichtbare kinderen komen in dit boek voor het voetlicht te staan. Om verschillende redenen raken zij uit zicht, worden zij níet op... »
Agressie bij kinderen <Text textformat="02"><p>Agressie is een probleem waarmee ouders, leerkrachten en hulpverleners dikwijls geen raad weten. Agressieve kinderen en jongeren bli... »