Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De afvallige Het jaar is 376 na Christus. Uit de onmetelijke Aziatische steppen nadert groot onheil: tienduizenden Goten steken in paniek de Donau over en vragen asiel aa... »
Kwien of the fleas Wat gebeurt er als moderne uitgeverijen leesdata verzamelen via onze mediaconsumptie en e-readers? Dan weet men niet alleen wanneer en hoelang we lezen, maar... »
Barst Barst is een aangrijpend verhaal over angst en vriendschap twee themarsquos die een brug slaan tussen het heden en het verleden in deze fascinerende jeugdrom... »
Het fluwelen Labyrint Einar heeft gebroken met zijn vroegere leven. De stad waar hij woont is hij steeds meer gaan zien als een draaikolk die hem mee de diepte in wil zuigen. Maar... »