Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bedrijfsethiek en MVO voor HBO Zie ook: www.damon.nl/hbo<br/><br/>Bedrijfsethiek en MVO voor HBO is ontwikkeld om de ontwikkeling van morele competenties in het hoger beroepsonderwijs te o... »
Mahmood en de gouden honden » Dit op zichzelf staand verhaal over Mahmood volgt op het veelgeprezen‘Mahmood en de bende van de tijger’ (2e druk)» Een spannend maar ook grappig en ... »
De kleine koning - Een wonderlijk winterverhaal met een vleugje magie en humor, over geven en krijgen- Met feestelijke tekeningen van bekroond illustrator Mattias De Leeuw- H... »
Havo/vwo Standpunt is een complete methode levensbeschouwing voor de basisvorming. De methode bestaat uit drie delen in drie verschillende versies, een versie voor VM... »
Zin leren levensbeschouwing en ethiek voor de tweede fase. »
Standpunt Standpunt is een complete driejarige methode voor alle schooltypen binnen de basisvorming van het voortgezet onderwijs. Standpunt voor VMBO en Standpunt voor... »