Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Brandgrensroute Jan Oudenaarden en Rien Vroegindeweij, Rotterdamkenners en stadschroniqueurs, verenigd in het Rotterdammologisch Instituut, verkenden de Brandgrens van Rotte... »
De Kossmanroute Deze literair-historische wandelroute voert door Rotterdam Blijdorp-Noord. Alfred Kossmann (1922- 1998) groeide daar op aan de Statensingel. Zijn vader was d... »
Dát is Pietje Bell! Wat bezielde de sociaal bewogen Rotterdammer Chris van Abkoude om begin vorige eeuw een kinderboek te schrijven waarmee hij bijna alle volwassenen tegen zich... »
De Geschiedenis van Feyenoord De Geschiedenis van Feyenoord Deel 5De euforie na het winnen van de Europacup in mei 1970 was groot. De superlatieven schoten tekort om de geweldige vreugde ... »
Rotterdam In 1940 zou de stad Rotterdam zijn zeshonderdjarig bestaan vieren. Maar feest zou het niet worden, door een hels spektakel met een allesvernietigend vuurwerk... »