Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Groot Voorrecht Ook in de achttiende eeuw bestond er verschil van mening over de doopvragen, met name over de vraag of de ouders erkennen dat hun kinderen in Christus geheil... »
Verwachting Opvoeden ... Een mooie maar ook moeilijke taak. Wat kunnen er veel vragen leven in het hart van aanstaande en jonge ouders.Ook vroeger worstelde men daar mee... »
Fruytier voor elke dag Jacobus Fruytier wordt wel 'een strijdvaardig vertegenwoordiger van de Nadere Reformatie' genoemd. De citaten uit zijn bekendste werken die in dit ... »