Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het Tigra Meisje De mysterieuze dood van een model<br/><br/>Het Antwerpse model Angelina Saey, met roots in Letland, werd in het begin van de jaren 50 een icoon. De Amerika... »
Sexappeal Sexappeal is een boek voor en door vrouwen. En dat maakt het zó anders dan andere boeken over seks. De nadruk ligt niet op standjes, techniek en orgasmes, m... »
Lijstjes maken To do-lijstjes, boodschappenlijstjes, lijstjes met goede voornemens <br/>Lijstjes in bullet points maken het leven makkelijker, want gestructureerd. Met lij... »
Schaamteloos Schaamteloos. Schandalig geile erotiek is een geladen getuigenis over een obsessieve liefde. Als de vrijgevochten Oona haar intieme dagboek begint, is het ni... »
Dag en nacht Tongeren, een vroege lentedag. Een dag als alle andere voor directie en personeel van hotel Eburon. Of toch niet? Want net als op andere dagen zijn het voora... »
Het Tigrameisje Het Antwerpse model Angelina Saey, met roots in Letland, werd in het begin van de jaren vijftig een icoon. De Amerikaanse kunstenaar Al Moore vereeuwigde haa... »
Schaamteloos geil Schaamteloos. Schandalig geile erotiek is een geladen getuigenis over een obsessieve liefde. Als de vrijgevochten Oona haar intieme dagboek begint, is het ni... »
Nog steeds Geil? Nog steeds Geil? Erotiek zonder fatsoen bundelt spannende, openhartige en inspirerende verhalen over courtoisie en copuleren. Het is een verzameling seksuele... »
Open & Bloot Wie dacht dat spannende seks vanzelf komt, vergist zich. Seks is een werkwoord.
Dat weten ook Tiany Kiriloff, presentatrice en Isabelle Dams, eindredacteur ... »
Seks verandert alles 'Kamer 207. Ze was er al.<br/>Wie van je houdt, is er altijd. Zij is er voordat zij je kent,<br/>zij is er eerder dan jij.'<br/><br/>Mannen gaan vooral vreem... »