Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Verloren Voor Liesje Andriesse en haar zoontje eindigt een vier jaar durende vlucht voor het nazigeweld in Auschwitz. Als Ingrid Vander Veken haar nagelaten oorlogsbr... »
De ogen van een kind De ouders van Pinkie zijn Duits. Maar ze verhuisden naar Nederland. Daar is Pinkie in 1940 geboren. Zij vindt oorlog heel gewoon, ze kent niets anders. Maar ... »
Zestig. Een dagboek Mijn rimpelboek, noemde Ingrid Vander Veken het. Aantekeningen over vergrijzen in de hoogdagen van een jongerencultuur. Elke dag zou ze genadeloos om zich he... »
De ogen van een kind De ouders van Pinkie zijn Duits. Maar ze verhuisden naar Nederland. Daar is Pinkie in 1940 geboren. Zij vindt oorlog heel gewoon, ze kent niets anders. Maar ... »
Alles overkomt mij <P>Inès van den Kieboom was de negentig voorbij toen een tentoonstelling bij Tim Van Laere Gallery haar beroemd maakte. Ingrid Vander Veken kende haar al ve... »
Aankomen in Bali Ingrid Vander Veken beschrijft het liefdesverhaal van een Europese jongeman en een Balinese tempeldanseres. Zonder enige aanleiding, onverklaarbaar en onweer... »
Gegeven woord In november en december van 2016 vroeg Apache aan journaliste en schrijfster Ingrid Vander Veken om Vlaamse journalisten op te zoeken en met hen te praten. Z... »