Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het tri-tra-tranenboek Kleine Julie zit in een hoekje van de klas. Dikke tranen rollen over haar rode wangetjes. Het lijkt alsof de tranen nooit meer stoppen. Julie heeft heel vaak... »
Van ruilen komt huilen Puck heeft een nieuw buurmeisje: Pia!Maar Puck vindt haar niet zo leuk. Pia heeft namelijk twee hondjes, terwijl Puck er niet eens eentje heeft.En Pia vindt ... »
Als ik niet kan bellenblazen Billy en mama gaan gezellig op bezoek bij tante Loes, want die is jarig. Maar ineens krijgt Billy geen lucht meer. Bij de dokter krijgt ze een medicijn uit e... »
Voor dat geheim ben ik te klein Joost kan al goed geheimpjes bewaren. Dat hij grote broer wordt bijvoorbeeld, of wat ze in de klas voor Vaderdag hebben geknutseld. Maar Joost ontdekt dat ni... »
Mijn papa is op jouw mama Job is blij. Zijn papa is op de mama van Roos, zijn allerbeste vriendinnetje! Job kijkt raar op als Roos veel minder enthousiast is over het nieuws. Gelukkig... »
Stoute ikke Toontje is een pittig meisje dat af en toe iets doet wat niet mag: ze pakt snoepjes uit oma's kast, trekt zonder het te vragen lekkere worteltjes uit de aard... »
Groetjes uit Fantasieland Boet vertelt Mijntje over alle avonturen die hij gisteren heeft beleefd: 'We hebben bij oma in een heel groot limonadezwembad gezwommen. Met een enorme choco... »
Doe niet zo tuttig! Een helder verhaal over buitensluiten en jezelf durven zijn.<br/>Met achterin nuttige informatie over pestgedrag<br/>en wat ertegen te doen. Voor kinderen va... »
Mijn lieve vergeetopa Opa Kapitein is de allerliefste opa ter wereld. Melle vindt het heerlijk om bij hem te zijn en is dol op zijn verhalen over vroeger. Maar dan wordt opa verge... »
Gijs en zijn hurzels Sommige kinderen hebben last van driftbuien. Ze worden heel boos en krijgen hun emoties niet onder controle. Dit boek helpt die kinderen om hun boosheid te b... »