Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
In het hart van de zending In 1974 vertrekt Gert Nieuwenhuis voor de ZendingGereformeerde Gemeenten naar Nigeria. Hij wordt er geconfronteerdmet de rauwe zijde van het leven als zendin... »
In het hart van de zending De radicale ommekeer in zijn leven wekt bij Gert Nieuwenhuis het verlangenom gebruikt te worden voor de uitbreiding van Gods Koninkrijk.In 1974 vertrekt hij ... »
Thuisloos in twee werelden Heel lang had de gereformeerde gezindte geen boodschap aan de onderkant van de samenleving. In de jaren tachtig veranderde dat. Het leidde 25 jaar geleden to... »
Calvijn op Cuba Langs ongedachte wegen bereiken de Bijbelcursussen van de Spaanse Evangelische Zending ook Cuba. Op het eiland in de Caraïbische Zee is een opvallende honge... »
Eredienst aan huis Aan belangstelling voor gezelschapsmensen en thuislezers uit het verleden ontbreekt het niet in de gereformeerde gezindte. Maar hoe staat het met hun volgeli... »
Schuurtjesvolk Sommige mensen in onze kerk zagen nog steeds dat moeder hervormd was geweest. Aan de rode kousen die de meiden soms aan hadden. Of de vrolijke strikken in hu... »
Calvijn op Cuba Langs ongedachte wegen bereiken de Bijbelcursussenvan de Spaanse Evangelische Zending ook Cuba.Op het ei land in de Caraïbische Zee is een opvallendehonger ... »
Gedragen door de Herder Door een stoeipartij breekt Erwin Hout in het voorjaar van 1993 zijn nek. In het ziekenhuis krijgt hij te horen dat hij de rest van zijn leven vanaf zijn hoo... »
Schuurtjesvolk Sommige mensen in onze kerk zagen nog steeds dat moeder hervormd was geweest. Aan de rode kousen die de meiden soms aan hadden. Of de vrolijke strikken in hu... »