Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Verhalen Verhalen vol wijsheid die je raken en ontroeren Sprookjes parabels fabels grote meesters en leraren gebruiken ze graag om hun boodschap op een eenvoudige ma... »
Ik geef je vertrouwen IK GEEF JE VERTROUWEN<br/>De mooiste gedachten en uitspraken uit Happinez over vertrouwen staan in dit prachtig vormgegeven boekje. Teksten over zelfwaarderi... »
Dagboek - Woorden van waarde Een dagboek in een handzaam formaat, met inspirerende citaten en foto's, ronde hoeken en genoeg pagina's die je uitnodigen om je gedachten aan toe te vertrou... »
De mooiste meditaties van Krishnamurti Jiddu Krishnamurri 18951986 werd in ZuidIndia geboren. Al op jonge leeftijd werd hem de rol van wereldleraar toebedeeld. In 1929 maakte hij abrupt een einde ... »
Ik geef je inspiratie Nieuw cadeauboekje van het succesvolle tijdschrift Happinez de omslag voorzien van een bijzondere flocking en met een leeslint met hangertje. En uiteraard me... »
Happi.kids Op zoek naar meer rust, plezier en verbinding in het leven met je kinderen? Naast alles wat we ‘moeten’, is het zo waardevol als je ruimte kunt scheppen ... »
Happinez Hoe meer een mens zichzelf onderzoekt, hoe meer kracht hij in zichzelf vindt."<br/>Soefi Inayat Khan<br/><br/>De mooiste gedachten en uitspraken uit Happinez... »
Dagboek Prachtig vormgegeven dagboek met volop ruimte om al die dingen te noteren die je nooit meer wilt vergeten. Die mooie gedachte, je dromen voor de toekomst, di... »
Ik geef je rust IK GEEF JE RUST<br/>De mooiste gedachten en uitspraken uit Happinez over rust staan in dit prachtig vormgegeven boekje. Teksten over rust en onrust, spanning... »