Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Cees Nooteboom Met zijn debuut Philip en de anderen was hij in 1955 op slag landelijk beroemd. Deze roman werd het begin van een groot oeuvre. Hoe is hij nu Nederlands vaak... »
De eigenzinnige Samoerai <p>Japan. Zeventiende eeuw. Sommige samoerai waren levenskunstenaars, enkele waren zelfs dichter, beeldend kunstenaar, kalligraaf, schrijver en filosoof. Man... »
Het leven is te kort voor alles Het leven is te kort voor alles is het derde en laatste deel van Hans Düttings<br/>Parijse dagboeken. Fragment: 'Ik vind De Kus van Jan Wolkers een fantasti... »
Wijn, vrouwen en plezier Ik heb het gevoel voor mijn plezier op deze<br/>wereld te zijn, en bij plezier denk ik aan:<br/>vrouwen, wijn, eten, werken, lezen, schrijven,<br/>slapen, ob... »
De droom van een vlinder 'op een keer droomde ik, Chuang tsu, dat ik een vlinder<br/>was, vliegend van hier naar daar, verzamelend, tevreden<br/>over mijn noodlot en ik kende mijn me... »
Pablo Neruda <p>Van Pablo Neruda's derde gepubliceerde dichtbundel <em>Viente poemas de amor y una canción desesperada</em> (1924) werden er alleen al tijdens zijn leven... »
Simon Vinkenoog dichter, schrijver en performer Simon Vinkenoog, dichter, schrijver en performer is een tekstcollage van Hans Dütting die voorafgaat aan de nog te verschijnen omvangrijke en geautoriseerde... »
Het rijk der dromen Het rijk der dromen neemt u mee naar de wereld van de<br/>samoerai, geisha's, courtisanes, erotiek en zen. In deze<br/>verzameling verhalen en essays komen v... »
Jan Wolkers Op 19 oktober 2007 vertrok Jan Wolkers voorgoed naar de Eeuwige Jachtvelden. Hij was en is één van Hans Düttings literaire helden. Voor Dütting was Wolke... »