Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Tobias Tobias, de zoon van Tobith, reist met een bovennatuurlijke gids van Nineveh naar zijn oom in Ectabana (het oude PerziĆ«).Onderweg hebben Tobias en zijn bijzo... »
KABRA Dit kleine werkje is ontstaan op basis van mijn ervaringen en kennis met de Tarot kaarten, mijn studiegebied de Kabbalah en de gechannelde leringen van Ra. ... »
Radicale neurotheologie Radicale neurotheologie is een apart boek. Dit werk geeft op vele manieren een ander gezicht aan het dagelijkse leven. We bespreken de grote vragen: Waarom z... »
Psychosynopsis In de afgelopen 30 jaar schreef ik vijf Banden Psychosynopsis. Band 1 was de Psychosynoptische kennisleer,Band 2 de Psychosynoptische ToepassingenBand 3 de P... »
De Yochanan commentaren Dit boek is geschreven in 2002 toen ik, in mijn kabbalistische centrum YAMAH, bijbel-cursussen gaf. Het is een analytische en kritische uitwerking van het bi... »
Geheimen van Genesis Dit boek gaat over de diepere betekenis van het Bijbelboek Genesis. Beginnend met de val van de mens zien we straf na straf over de mens uitgesproken worden.... »
De Frygische Christus Ik ben christelijk opgevoed; met bidden en kerkgang. In mijn pubertijd kwam het geloof in woelige wateren.Het boek "Jezus Rapport" van Johannes Lehmann trof ... »
HET BOEK NOEN Dit boek is voor het eerst uitgegeven aan mijn familie op mijn vijftigste verjaardag. Na het herlezen vind ik dit eenboek dat belangrijk genoeg is voor een ... »
Psychosynoptologie Psychosynoptologie is een samengaan van verschillende psychologische stromingen vanuit een kabbalistisch perspectief. De tekst was oorspronkelijk geschreven ... »
Elementaire Kabbalistische Psychologie Vanaf de jaren '80 heb ik mijn Psychosynoptologie ontwikkeld. Dit resulteerde in het gelijknamige boek waarin de diverse denkbeelden gecombineerd werden met,... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });