Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Boeken

Waterland
Waterland
Waterland is een aangrijpende bespiegeling over voortplanting en vernietiging, over de tragische neiging tegelijk vooruit en achteruit te willen. Het gunt ee... »
 
 
 
 
 

Moeders zondag
Moeders zondag
<p>Het is 30 maart 1924, Moeders Zondag.
Het is de dag waarop al het huispersoneel vrijaf krijgt voor
familiebezoek.
Jane Fairchild is een dienstmeisje dat a... »
 
 
 
 
 

Was je maar hier
Was je maar hier
Een caravanpark op het Isle of Wight, een herfstdag in 2006. De voormalige boer Jack Luxton ontvangt het nieuws dat zijn broer Tom, die hij al jaren niet mee... »
 
 
 
 
 

Het volle daglicht
Het volle daglicht
In <i>Het volle daglicht</i> geeft Sarah opdracht aan George Webb, een privĂ©-detective, om haar echtgenoot te schaduwen, die een verhouding heeft met een an... »
 
 
 
 
 

The Sweet Shop Owner
The Sweet Shop Owner
 »
 
 
 
 
 

La Luz del Dia
La Luz del Dia
 »
 
 
 
 
 

Ever After
Ever After
It is the story of Bill Unwin a man haunted by the death of his beautiful wife and a survivor himself of a recent brush with mortality. And although is touch... »
 
 
 
 
 

Making An Elephant
Making An Elephant
Writing from within. As a novelist Graham Swift delights in the possibilities of the human... »
 
 
 
 
 

Waterland
Waterland
<i>Waterland</i> is een aangrijpende bespiegeling over voortplanting en vernietiging, over de tragische neiging tegelijk vooruit en achteruit te willen. Het ... »
 
 
 
 
 

 
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });