Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Eruit jij! Dat een verhaal gesitueerd op Java ten tijde van de Tweede Wereldoorlog toch een actueel thema kan bevatten, bewijst dit boek. In zijn geliefde moederland is... »
Een beetje apart Mila en Melle doen mee aan een sponsorloop voor een school in Afrika. Melle heeft eerst zijn opas en omas gevraagd om hem te sponsoren. Mila heeft maar n oma... »
Voor jou Er is iets tussen gevers en ontvangers, tussen sprekers en luisteraars, tussen schrijvers en lezers: nabijheid! Het is een kracht die in tal van situaties be... »
Dodelijk verliefd Benny is een stoer meisje van 15 jaar. Ze geeft weinig om jongens kleding en uiterlijk en heeft twee goede vriendinnen Nora en Lia. Nora wordt hopeloos verli... »
Save seks Een boekje open over seks voor jongeren vanaf een jaar of dertien, maar geschreven voor iedereen die wil nadenken over zijn of haar seksualiteit. Dit boek ge... »
Aangeraakt Een dichte deur. Een vastgelopen relatie. Onverhoorde gebeden. Oververmoeidheid. Geloven is mooi, maar wat heb je eraan als het tegenzit? Wat heb je dan aan ... »