Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Reis naar de Oriënt Gérard de Nerval, pseudoniem van Gérard Labrunie (1808-1855), was een veelzijdig talent: hij was journalist, toneelschrijver, romancier en dichter. In het ... »
Het treurige beroep van een schrijver Marcel Proust schaarde Nerval onder de drie à vier belangrijkste schrijvers van de negentiende eeuw, deze <i>poète maudit</i> met een strikt eigen verbeeld... »
Aurélia 'Met dat voorbeeld voor ogen ga ik proberen de indrukken van een lange periode van ziekte onder woorden te brengen, die zich geheel in het verborgene van mij... »
Reis naar de Oriënt Gérard de Nerval was journalist, toneelschrijver, romancier en dichter. In REIS NAAR DE ORIËNT is hij alles tegelijk. Het is het levendige literaire versla... »