Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hoe besta je na? <p><em>Hoe besta je na?</em> van Frénk van der Linden en Pieter Webeling was de afgelopen jaren één van de best gelezen interviewseries in <em>de Volkskra... »
Onder Hollandse helden Frénk van der Linden is een Nederlandse journalist bekend van radioprogramma Kunststof, tv-programma DWDD en van zijn honderden interviews voor HP/De Tijd, ... »
Jeroen Krabbé, Het late licht Met 'Het Late Licht' keert schilder Jeroen Krabbé weer terug naar het landschap. Het landschap rond Dalfsen, de omgeving van het huis van Jeroen Krabbé, is... »
Onder Hollandse helden Hoe gaat het achter de schermen toe wanneer een journalist spreekt met Anouk, Johan Cruijff, Youp van 't Hek, Freddy Heineken, Tommy Wieringa, Wende, Ahmed A... »
Hoe besta je na? Hoe besta je na? van Frénk van der Linden en Pieter Webeling was de afgelopen jaren één van de best gelezen interviewseries in de Volkskrant, over omgaan ... »
En altijd maar verlangen <p>In <em>En altijd maar verlangen</em> blikt meesterinterviewer Frénk van der Linden door middel van brieven aan zijn ouders terug op zijn eigen kinderjare... »
En altijd maar verlangen <p>In <em>En altijd maar verlangen</em> blikt meesterinterviewer Frénk van der Linden door middel van brieven aan zijn ouders terug op zijn eigen kinderjare... »