Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Friezen In 2010 verhuisde Flip van Doorn uit vrije wil naar de provincie die zijngrootvader ooit om economische redenen verliet. Sindsdien probeert hijte begrijpen w... »
Nederland Voor bijzondere plekken hoef je niet ver van huis te gaan. Talloze monumenten, natuurgebieden, festivals, dijken, musea, pleinen, schepen, polders, bedevaart... »
De eerste wandelaar Wandelen was lange tijd iets voor de elite. Tot in de tweede helft van de negentiende eeuw de doopsgezinde predikant Jacobus Craandijk besloot zijn voettocht... »
Een' kloeken dagmarsch Jacobus Craandijk (1834-1912) was de eerste wandelaar die vrijwel heel Nederland te voet doorkruiste en daar uitgebreid verslag van deed. De acht delen van z... »
Zeeland <p>Flip van Doorn stamt af van Zeeuwse regenten en van de kapitein van het slavenschip Zeelands Welvaren, maar ook van bewoners die al in de zestiende eeuw h... »
Waterliniepad WaterlinieOverstromingen, dijkdoorbraken: ons land strijdt al eeuwen tegen het water. Tot op de dag van vandaag. Maar dat water ook een bondgenoot kan zijn, ... »
Fietsen rond de wereld in Nederland <strong> Fietsrondje door de wereld</strong>
De leukste fietsroute van Nederland... en misschien wel van de wereld. Op de fiets van Napels naar SiberiĆ«. Of ... »
Het mooiste Nederland Ooit een libellenreservaat bezocht? Weleens een harige ratelaar gezien, of een dobbe in de kwelder? Grote kans van niet. Toch hoef je er niet ver voor te rei... »