Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Gin-tonic en cholera <p>Strohutten op de savanne en wilde dieren, dát is het westerse beeld van Afrika. Toch is de werkelijkheid radicaal anders. Afrika verstedelijkt en moderni... »
Een nacht in een vijzel <p>Als een meisje een nacht in een vijzel slaapt, wordt ze wakker als jongetje, zo luidt een Rwandees gezegde. Het inspireert veel kleine meisjes in Rwanda h... »
Koning van de barraca's `Koning van de barraca s is de eerste roman van journalist Femke van Zeijl. Daniël is de koning van de barraca s in Maputo, Mozambique. Hij flaneert van ba... »
Koning van de barraca's 'Koning van de barraca's' is de eerste roman van journalist Femke van Zeijl. Daniël is de koning van de barraca s in Maputo, Mozambique. Hij flaneert van ba... »
De doe-het-zelfmaatschappij <p>In <em>De doe-het-zelf-maatschappij</em> vertelt Femke van Zeijl boeiende verhalen over Nigeria, stuk voor stuk nuchter, empatisch en vol humor. Op een vr... »
De doe-het-zelfmaatschappij <p>In <em>De doe-het-zelf-maatschappij</em> vertelt journalist Femke van Zeijl boeiende verhalen over Nigeria, stuk voor stuk nuchter, empatisch en vol humor... »