Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Woodhenge In het dorpje Heesstadt beginnen mensen spontaan dood te bloeden. Is er een seriemoordenaar? Een virus? Arend komt erachter dat alles te maken heeft met een ... »
Hellenacht Netflix, pizza en stiekem Bacardi-cola drinken. Emma en haar vriendinnen hebben een chill avondje met de meiden, tot er opeens onverklaarbare dingen gebeuren... »
Kracht van een minderheid Dit boek staat stil bij de geschiedenis van de doopsgezinde beweging in Nederland: hoe ontwikkelden zij zich, wat geloven zij en welke rol van betekenis spel... »
Geloven, zo kan het ook Veel mensen denken bij het christelijk geloof aan vastgeroeste ideeën, aan dogma's die onderschreven moeten worden. Geloven, zo kan het ook laat een heel an... »
IQ Iedereen wil de slimste leerling van het Einsteincollege worden. Daar hebben de kinderen hun eigen redenen voor. Maar dan gaat degene met de hoogste score op... »
Dé vrijzinnigheid Vrijzinnig geloven, wat is dat precies? Dit boek wil een antwoord formuleren op de vraag hoe het vrijzinnige geloof er uit ziet.Nederland telt verschillende ... »
Het kwaad in de polder Herinner je je het huis in de polder? En het kwaad dat er zat? Daar zit het nu niet meer. Of tenminste, niet meer alléén daar. Want het heeft een manier ge... »
De kop in de wind Noord-Holland staat bekend als de meest vrijzinnige provincie van Nederland. Dit boek zoomt in op de geschiedenis en ontwikkeling van het vrijzinnig protesta... »