Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dichter bij de dieren Eric Carle maakte schitterende collages van een olifant en een slang, een vlinder en een krokodil, een octopus en een bij, een nijlpaard en een eend, een kre... »
Allereerste kleuren met Rupsje Nooitgenoeg <p>Het kartonboekje 'Allereerste cijfers met Rupsje Nooitgenoeg' is de perfecte eerste kennismaking met kleuren voor kinderen vanaf 2 jaar. Iedere pagina bev... »
Mijn eerste boek over kleuren Kleuren leren benoemen kan met het kartonboekje van Eric Carle. Doordat elke bladzijde in tweeën is gedeeld, ontstaat een extra raad- en spelelement. Op het... »
Heb jij misschien mijn kat gezien? Een kleine jongen gaat de hele wereld over op zoek naar zijn poes. Hij vindt heel veel dieren die erop lijken, maar zijn eigen poes vindt hij niet. Die had, ... »