Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mam vertel 's Mam, veranderde jouw leven erg toen je mij kreeg? Had jij een favoriete knuffel? Hoe was jij eigenlijk als puber?<br/><br/>Mam, vertel s! is hét cadeauboe... »
Voor mijn zus(je) <h3>Uniek, persoonlijk album om zelf te maken en cadeau te geven aan je zus(je). </h3><p>Geheimen die verder niemand weet, lievelingskledingstukken die door ... »
Instant blijmaker voor je moeder Instant blijmaker voor je moederDit luxe en eigentijdse boekje is een geweldige manier om je moeder te vertellen hoe blij je met haar bent. Vul de vragen in ... »
Herinneringen aan jou <p><strong>Dierbare verhalen</strong></p><p> </p><p>Schrijven over een dierbare die je bent verloren is niet makkelijk. Dit nieuwe boek van Elma van Vliet h... »
Vraag Maar! Gezin Wat is het leukste aan ons gezin? Welke grapjes snappen alleen wij? En wat kunnen ouders van kinderen leren? Bij de Vraag Maar! Gezinseditie draait het niet ... »
Mam, vertel's! Na veel verzoeken is de klassieker Mam, vertel s! nu ook als light edition verkrijgbaar. Het originele cadeauboek vol leuke en grappige vragen aan je moede... »
Mam en Pap Het succesvolle boek Mam en pap vertellen over jou! verschijnt nu ook geheel herzien in de nieuwe uitvoering van de Vertel 's!-serie. Wat was een van de mooi... »
Oma, vertel eens <h3>Geef je oma dit album cadeau en krijg het met waardevolle verhalen weer terug.
<em>Oma, vertel eens</em> nu in een nieuw design!</h3><p><em>'Oma, h... »
Opa vertel 's! Opa, wat voor soort kind was jij toen je klein was? <br/><br/>Welke eigenschappen van jezelf zie je terug in je kleinkinderen? <br/><br/>Wat was het leukste ... »