Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Thuis in de Algarve Na haar moeders dood ontdekt de Nederlandse Tessa dat haar vader een Portugees is. Impulsief reist ze af naar de Algarve om hem te vinden. Ze ontmoet de Enge... »
Terug naar Odeceixe Vier vriendinnen gaan voor vakantiewerk naar een surf- en paardrijkamp in Odeceixe, Portugal. De heerlijke zomer aan zee verandert echter in een nachtmerrie ... »
De schelpendanser Een toevallige ontmoeting tussen Charly en Terry op een feest in de Algarve leidt tot een aaneenschakeling van emoties, spanningen en zelfs gevaarlijke gebeu... »
In het Portugese hart Joaquims zoon Martim probeert van alles om de relatie tussen Noëlle en zijn vader te verstoren. Als zijn pesterijen escaleren, zit er voor Noëlle niets and... »
Onthulling in Porto De Nederlandse Romée brengt haar jeugd door in Italië. Jaren later belandt ze met haar geliefde Sergio in Portugal, waar hij onverwacht overlijdt. Ze ontde... »
Zomer in de Alentejo Twee Nederlandse vriendinnen proberen na hun schooltijd een leven op te bouwen in Portugal. Dit gaat niet zo makkelijk als ze in hun jeugdige overmoed verwac... »
Ellen van Herk In 2014 kochten we impulsief een vakantiehuis in de Portugese Algarve en dat was de beste beslissing ooit! Wat een heerlijk land. Om dit te delen schrijf ik ... »
In het Portugese hart Noëlle lijkt eindelijk het geluk met Joaquim te hebben gevonden op een Portugese Quinta. Martim, de zoon van Joaquim, probeert van alles om de relatie te ve... »
Ellen van Herk Portugal lover Ellen van Herk is schrijfster van romans over Portugal. Zij neemt je mee in het verhaal alsof je zelf de hoofdrol hebt. In de podcast praten w... »
Teruggekeerd verleden De laatste keer dat Maja haar zusje Tamara heeft gezien, was naast het dode lichaam van hun vader in haar B&B in de Algarve. Kort daarna heeft ze Portugal v... »